Postní cestička 2022

Katechetický tým farnosti připravuje pro děti adventní a postní cestičku.

Každý den je malý krůček. Všechny naše krůčky od Popeleční středy nakonec vytváří velikonoční obraz. My chceme každý den naše malé krůčky sdílet spolu s Ježíšem.

Tento rok 2022 je postní cestička nálepková. Za každý den postní cestičky lepíme část velikonočního obrazu. Pokud se chcete zapojit a potřebujete nálepky, napište na email deti@farnost-vinor.org.

Každý den budeme prosit Ježíše o pomoc a snažit se splnit úkol na týden. Úkol děti dostávají v neděli při mši svaté. Je také ke stažení zde na webu.

Za splnění a snahu plnění úkolů vytvoříme v kostele na nástěnce velikonoční ratolesti na znamení radosti a vítání Ježíše na Květnou neděli. Každý může vždy v neděli nalepit kousek palmové ratolesti. Čím víc nás bude kráčet s Ježíšem, tím víc velikonočních ratolestí vytvoříme.

Úkoly na jednotlivé týdny:
Tuto mřížku a samolepky si můžete vyzvednout v kostele. Napište nám na deti@farnost-vinor.org: