Farní ohlášky 26.6. 2022 – 13. neděle v mezidobí

  • Dnes odpoledne zveme od 16:00 do Podolanky – Cvrčovic – na krátkou bohoslužbu ke cti sv. Jana Křtitele.
  • Ve čtvrtek 30. 6. bude při mši svaté uveden generálním vikářem mons. Janem Balíkem do funkce P. František. Přivítání P. Františka v naší farnosti bude dle plánu v neděli 3. 7. při mši svaté v 10:30.
  • V sobotu 2. 7. bude uveden do funkce nový pražský arcibiskup mons. Jan Graubner. Mše svatá v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha začne v 10:00, katedrála bude přístupná od 9:15. Slavnostní bohoslužbu bude přenášet Česká televize.
  • Zveme na svatoprokopské putování. V neděli 3. 7. odpoledne bychom se vydali autem do Ratají, kde bychom přespali na hradě Pirkštejn. V pondělí ráno bychom se zúčastnili slavnostní mše svaté v sázavském klášteře a pak procházkou zpět do Ratají. Zájemci ozvěte se na mail P. Františka (cech@farnostcakovice.cz).
  • Pořad bohoslužeb o prázdninách bude stejný jako během roku. Podrobnosti naleznete v tabulce na nástěnce a na webu farnosti, pořad bohoslužeb na měsíc srpen včas upřesníme. Svátost smíření bude možné přijmout 30 minut přede mší svatou nebo po předchozí domluvě kdykoli.
  • Naši společnou cestu bych rád začal v modlitbě, proto zvu k adoracím za naši farnost. Budou se konat vždy po mši svaté ve čtvrtek do 19:30. Rozpis termínů naleznete na nástěnce a na webu farnosti. Těším se na společnou modlitbu. P. František
  • Farní příměstský tábor se uskuteční v termínu 22.8. – 26.8. 2022, přihlásit se můžete u Zdeňky Vitámvásové – e-mail: zdenka.p@seznam.cz
  • Kontakt na nového administrátora P. Františka Čech: tel. 731124507, e-mail cech@farnostcakovice.cz
    P. František Čech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

MENU