Modlitba za Ukrajinu

Vážení,srdečně Vás zveme  k další modlitbě za Ukrajinu. Tentokrát se sejdeme v neděli 6. března v 15 hodin před kostelem sv. Ludmily na náměstí Míru v Praze. Program: Úvodní slova Tomáš Trusina (ČCE), přečtení prohlášení Solidarita s Ukrajinou musí bolet, vystoupí Mychael Toporow, modlitby pronese Matěj Opočenský (ČCE), Jakub Karel Berka, Opraem.  a další.

Iniciativa Modlitba za Ukrajinu vyjadřuje solidaritu s napadenou Ukrajinou. Od prvního vystoupení 13. 2. 2022 nám šlo o vyjádření solidarity s těmi, kdo teď na Ukrajině i u nás prožívají úzkost, jak to s Ukrajinou bude, bolest nad ztrátou blízkých či známých a bezmoc tváří v tvář Putinově válečné mašinerii. Deklarujeme také ochotu nést důsledky tvrdých sankcí. Naše solidarita patří i lidem v Rusku, kteří vystupují proti válce. Modlíme se za všechny, kdo na konflikt doplácejí ztrátou blízkých, domova, bezpečí a trpí rozvratem, který každý válečný konflikt znamená.

Více informací naleznete na našich stránkách.
S přáním všeho dobrého Martina Hanusová, Marie Jílková, Tereza Jiroušková,
Matěj Opočenský, Tomáš Trusina, Mikuláš Vymětal

Datový zdroj 1.png

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...