Silvestrovské putování s modlitbou za farnost a její obyvatele

Přijměte pozvání k silvestrovskému putování naší farností. Kromě společné cesty nás čekají také zastávky s krátkou modlitbou za obyvatele obcí naší farnosti. K putování se můžete přidat kdykoli během trasy, nebo dorazit až na společnou mši svatou do Cvrčovic od cca 16:30 (podle toho, jak nám to půjde).

Začátek: 13:30 u kaple sv. Anny v Satalicích

Zastavení:

  • Vinoř – u kostela cca 14:15
  • Radonice – u křížku cca 14:45
  • Jenštejn – u kapličky cca 15:35
  • Cvrčovice – kostel cca 16:15

Pro zmírnění útrap poutníků se ve Cvrčovicích nabídli pan Šolc s manželkou a poskytnou možnost si odskočit, případně posilnit se teplým čajem. Po mši svaté u nich můžeme využít společného místa pro zahřátí se a společné pobytí, případně posilnění se občerstvením, co si kdo přineseme.. Konec akce v 18:00. Doprava zpět po vlastní ose.

Trasa: https://mapy.cz/s/dulodurume

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...